měření přístrojem InBody Rokycany u Plzně

Měření složení těla profesionálním přístrojem InBody 270 v B-fit Rokycany.

InBody 270 je plně bezdrátový přístroj, využívá technologii DSMF-BIA pro rychlé a přesné měření. Je plně dabovaný v českém jazyce, hlasová navigace vás může provázet během celého procesu měření. InBody 270 je vybaven softwarem pro vyhodnocení složení těla včetně tuků, svalové hmoty, minerálních látek a vody. Jednoduše si stoupnete bosýma nohama na plošinu přístroje a chytíte horní koncové části dlaněmi.

Hlasová navigace v češtině

Analýzu si můžete odnést vytištěnou na papíře

Přístroj InBody vypočítá fitness skóre (doporučená hmotnost, kontrola tuků, kontrola svalů). Ukáže vám přesné složení vašeho těla (na výsledku je vidět celková voda, voda vnitrobuněčné tkéně, voda mimobuněčná, bílkoviny, minerály pro posílení kostí, hmotnost tuku, hmotnost celková)
Bude vám změřeno BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR.
Měří procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech. Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza. Analýza sval-tuk (hmotnost, hmotnost kosterních svalů, hmotnost tuku) Segmentální analýza svaloviny (levá ruka, pravá ruka, trup, levá noha, pravá noha)
Bude vám změřena celková voda v těle, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha

Zaujalo vás vyšetření přístrojem InBody?

Meření provádíme pro držitele dlouhodobých permanentek 1x měsíčně zdarma a bude pro vás skvělým ukazatelem, jak se díky cvičení mění vaše tělo – uvidíte nárůst svalové hmoty a úbytek tuku s přesnou lokalizací.

Běžná cena vyšetření: 300,- Kč

Pro více informací prosím kontaktujte recepci.

Zobrazit ceny permanentekChci kontaktovat recepci