Na jakých strojích si u nás zacvičíte?

Kardio cvičením bychom měli začínat každý trénink. Je třeba před námahou zahřát svaly a vyvinout aerobní aktivitu. Kardio cvičení zrychlí tep, metabolismus i spalování tuků. My vám můžeme v naší kardio zóně nabídnout běžecké pásy, eliptické trenažéry a cyklotrenažéry. 

Kardio cvičení před posilováním by mělo trvat 5 – 15 min, aby se svaly stihly dostatečně prohřát a nepoškodily se při zátěži. Nastartuje se také spalování cukrů. Nemělo by trvat více jak 15 min, pokud vám jde především o výkon při posilování, abyste se zbytečně neunavili.

Na jaké stroje se u nás můžete těšit? Jsou to posilovací stroje nejvyšší kvality GRUNSPORT DELUXE – činkárna, duální leg press, duální biceps stroj, cross fit klec Sokol a spousta dalších.

Fitness stroje Deluxe se vyznačují moderním zpracováním a luxusním designem se zakulacenými hranami.

Oproti jiným strojům má cvičenec víc možností, jak nastavit opěrky, sedadla a úchopy. Může si tedy najít polohu, která mu je nejpříjemnější, a která kopíruje jeho přirozené pohyby. Díky tomu si každý sportovec stroj přizpůsobí tak, aby cvičil správně, efektivně a zároveň co nejekonomičtěji.

Většina strojů z této kolekce má kladku se závažím hned vedle sedačky, a ne za ní. Cvičící tak kvůli změně závaží nemusí opouštět cvičební pozici.

Fotogalerie exteriéru

Fitness tělocvična – interiér

Zázemí a recepce

Šatny