Trenéři a trenérky, kteří spolupracují s B-Fit Rokycany

Please specify image url.

Petr
Andrle

Fitness instruktor

  • Za více než 15 let cvičení mohu říct,že vím co dělám a dělám to dobře. Rád pomáhám lidem a ke každému klientovi přistupuji individuálně.

+420 739 045 045

Proč cvičit s trenérem?

Cvičení s trenérem není zbytečné vyhazování peněz. Možná si říkáte, že postačí to, co si načtete na internetu. Pravda je, že na internet může psát každý a kvalita článků může být skvělá, ale také pochybná. Články jsou však v každém případě obecné a nezohlední váš aktuální zdravotní stav, zkušenosti a nemotivují vás tak, jako trenér. S trenéry budete mít výsledky a bude vás to bavit.

Přijďte si zacvičit s našimi instruktory! Těší se na vás.

Naši trenéři jsou zkušení a poradí vám s cvičením, ať jste začátečníci nebo už nějakou dobu trénujete.

Můžete si vyzkoušet skupinové cvičení nebo si nechat sestavit individuální plán tréninku. Pokud si nevěříte, nevíte, jak na to, nebo zkrátka potřebujete povzbudit a namotivovat, neváhejte a zamluvte si hodinu s trenérem.

Otevírací doba

Fitness instruktor
Petr Andrle

Sport jako takový považuji za svou vášeň a hlavně životní styl.Vyrůstal jsem v prostředí sportu,protože jsem hrál 15 let profesionálně lední hokej a 8 let tenis. Zkušenosti z různých soustředění a tréninků využívám dodnes při přípravě sportovců . Posilovnu jsem poprvé navštívil ve svých 14 letech.Mým cílem bylo vybudovat si lepší fyzickou a silovou kondici a samozřejmě dobře vypadat.Postupem času a především studiem jsem zjistil,že nestačí jen správně cvičit ale hlavně přizpůsobit tomuto sportu celý životní styl. Trenérskou a masérskou licenci jsem si udělal před 5 lety , abych se naučil více o anatomii těla a mohl pomáhat druhým při jejich cestě zdravého životního stylu . Za více než 15 let cvičení mohu říct,že vím co dělám a dělám to dobře. Rád pomáhám lidem a ke každému klientovi přistupuji individuálně.

- Osobní trenér
- Instruktor fitness
- masér

Nabízené individuální služby
- redukce váhy
- nabírání svalové hmoty
- dietní plány
- masáže
- příprava sportovců na závody
- kruhový trénink (max. 5 lidí)
- kondiční trénink
- silový trénink
- trénink flexibility, koordinace
- vyrovníní svalových disbalancí
- trénink dětí - kardio trénink

Pri trénincích kladu důraz na velikost zvolené zátěže , správnou techniku cviků,dýchání a hlavně na zdravotní stav a cíl každého klienta. Fitness je v dnešní době velice populární a proto bych doporučil všem lidem co začínají ,aby investovali do kvalitního trenéra a naučili se správně cvičit a stravovat , jejich snaha bude zúročena. Dále jsem tu pro cvičence , kteří hledají motivaci a touhu po zlepšení . Čas jednotlivých lekcí je na domluvě a cena za osobní trénink je 250 kč . Služby trenéra a bezplatnou úvodní konzultaci můžete objednat na tel. čísle 739 045 045